تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

همه بانکهای استان موظف به پرداخت وام 20 میلیونی زوج های جوان هستند

  معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان :

  همه بانکهای استان موظف به پرداخت وام 20 میلیونی زوج های جوان هستند

    معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان هـمدان گفت : همه بانکهای استان باید به زوج های جوان به هر کدام 100 میلیون ریال و در مجموع 200 میلیون ریال به یک زوج جوان هستند و همه بانکها باید در این زمینه اقدام کنند چون بخشنامه بانک مرکزی است .

  اسداله ربانی مهر گفت : بدنبال مصوبه مجلس شورای اسلامی و ابلاغ دولت و بانک مرکزی از ابتدای خرداد سال جاری همه بانک ها موظف به پرداخت وام 100 میلیون ریالی به هر کدام از زوج های جوان هستند .

  وی گفت : زوج های جوان باید بعد از عقد در سامانه بانک مرکزی ثبت نام و بانک خود را انتخاب کنند و بعد از مشخص شدن بانک به شعبه مراجعه و تشکیل پرونده دهند و اگر پرونده زودتر و در موعد مقرر تشکیل نشود از سیستم خارج می شوند و فرد دیگری جایگزین می شود و به همین علت از زوج های جوان می خواهیم در جهت تشکیل پرونده تسریع کنند تا زودتر وام های آنها پرداخت شود .

  معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان گفت : در حال حاضر 14 بانک و موسسه در استان وام ازدواج پرداخت می کنند و هیچکدام از بانکها به لحاظ قانونی نباید وام 3 میلیونی پرداخت کنند چون وام ازدواج از 3 میلیون به 10 میلیون تومان تبدیل شده است و باید همه بانکها وام 10 میلیونی را به هر کدام از زوج ها پرداخت کنند .

  ربانی مهر گفت : استاندار و معاون سیاسی استاندار در جلسات جداگانه ای که با بانکها داشتند تاکید زیادی بر پرداخت وام ازدواج به زوج های جوان داشتند و بانک ملی به عنوان مسئول شورای هماهنگی بانکهای استان باید توجه ویژه ای به وام ازدواج داشته باشد .


  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : پرداخت ,بانک ,استان ,جوانان ,میلیون ,بانکها ,بانکهای استان ,جوان هستند ,بانک مرکزی ,جوانان اداره ,تشکیل پرونده ,
  همه بانکهای استان موظف به پرداخت وام 20 میلیونی زوج های جوان هستند

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 30 شهريور 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com